Dotazy

Datum: 03.03.2019

Vložil: Charlesgooro

Titulek: cipro for uti duration

ciprofloxacin mg dose
cipro dosage
cipro 250 mg tablet ne işe yarar

Odpovědět

—————

Datum: 09.11.2017

Vložil: Nikol Jeřábková

Titulek: Krupicová kaše

Dobrý den chtěla bych se zeptat. Mám 7 měsíční holčičku a babička mi poradila že ji večer můžu udělat krupicovou kaši z kojeneckého mléka aby mi lépe spala....je pravda že spinká teďka lépe. Chtěla bych se zeptat jak hodně hustou ji může jestli ji to nemůže nějak ublížit? Děkuji za odpověď :)

Odpovědět

—————

Datum: 17.10.2017

Vložil: Anonym

Titulek: Odchod

Dobry den pani doktorko,rada bych se Vas zeptala,ponevadz se roji spekulace,zda uvazujete o "odchodu do duchodu"? Slysela jsem tuto informaci z vice stran,proto se ptam. Dekuji za upresneni.

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2017

Vložil: Nováková

Titulek: Registrace nového pacienta

Dobrý den paní doktorko, chtěla jsem se zeptat zda registrujete nové pacienty? V současné době jsme u dr.Trneckove ale ta svoji ordinaci rusi...děkuji

Odpovědět

—————

Datum: 09.07.2017

Vložil: MUDr Eva Kratochvilová

Titulek: Re: Registrace nového pacienta

Omlouvám se,ale z kapacitních důvodů registrujeme jen pacienty z našeho obvodu

Odpovědět

—————

Datum: 14.01.2016

Vložil: Kamila

Titulek: Strava

Dobrý den paní doktorko, synovi je 6 měsíců a začínáme s příkrmy. Jaké potraviny je možné zařadit do jídelníčku kromě zeleniny? Jsou vhodné v tomto věku jogurty, rýže, těstoviny a nějaké maso?

Odpovědět

—————

Datum: 01.04.2016

Vložil: MUDr Eva Kratochvilová

Titulek: Re: Strava

Pokud má dítě zdravou kůži a není alergik,můžeme po 6.měsíci zařadit postupně všechny jmenované potraviny,co se týká jogurtů,naučíme dítě na živé nepřeslazované jogurty,doplněné čerstvým nebo konzervovaným ovocem,střídáme maso se žloutkem v polévkách.Do 1 roku vynecháme bílek,koření a sůl.Vždycky zařazujeme nově jen jeden druh nové potraviny,abychom poznali eventuální nesnášenlivost.Také nezařazujeme do stravy ořechy a kakao.

Odpovědět

—————

Datum: 23.09.2014

Vložil: Hanka

Titulek: Hexa

Dobrý den ,
dočetla jsem se že je pozastavena distribuce a vydej určité sarže hexa vakcíny..... my jsme minulý měsíc dostali tu stejnou šarži, která byla pozastavena..máme se nějak obávat...

Odpovědět

—————

Datum: 02.10.2014

Vložil: MUDr Eva Kratochvilová

Titulek: Re: Hexa

Myslím,že k obavám není důvod.My jsme v naší ambulanci vyočkovali 50 dávek uvedené šarže a nic se nestalo.Paradoxně došlo k pozastavení šarže v době,kdy jsme již tuto i neměli k dispozici.Nestalo se to poprvé a vždy předtím to byl falešný poplach.Myslím,že s největší pravděpodobností tomu tak bude i nyní.

Odpovědět

—————

Datum: 28.07.2014

Vložil: Marie

Titulek: zástup za dovolenou

Bude MUDr Trnečková navštěvovat v době dovolené i novorozence,které jsme si přivezli z porodnice?

Odpovědět

—————